Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri

Türk İş Dünyası 1999’ dan bu yana her yıl aralık ayını büyük bir merakla bekliyor. “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasının sonuçlarına göre performansını analiz ediyor. Gerçektende 7’ncisinin açıklandığı bu dev araştırma, Türkiye’de son dönemde gerçekleşen şirket stratejilerini, atılan adımları ve büyük değişimleri de gözler önüne seriyor. 546 şirketten 1350 üst düzey yöneticinin katılımıyla yapılan bu araştırma, sektörlerin öne çıkan şirketlerini ortaya koyuyor.

Türkiye’nin en seçkin profesyonel yöneticilerinin Türk iş dünyasındaki şirketler ve kendi sektörlerindeki rakipleri ile ilgili algılarını ortaya koyan “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketler Araştırması” bu yıl 7’nci kez düzenlendi ve her yıl olduğu gibi bu yılda sonuçları heyecanla beklenen bir çalışma özelliğini korudu. Bu zaman dilimi içerisinde Türkiye’nin öncü şirketleri “İtibar Yönetimi” ve onun çekirdeği olan “ Çalışan Memnuniyeti” konusunda çok daha bilinçli ve etkili uygulamaları hayata geçirdi.Türk iş dünyası bu 7 yıllık süreç boyunca “ürün ve hizmet kalitesi”, “müşteri memnuniyeti”, “toplumsal sorumluluk”, “yönetim kalitesi”, etik rekabet” gibi konularda dünyadaki en yeni gelişmelere ve uygulamalara ayak uydurmak için önemli bir performans sergiledi.

Ece Banyo bu ölçütler çerçevesinde sektöründe en beğenilen 3’üncü firma olarak, bu başarıda payı olan herkese teşekkür eder.

SOSYAL MEDYA
E-BÜLTEN KAYIT